0 товаров.
0 800 20-42-42 горячая линия и консультации 9:00 - 18:00
выходные дни: суббота - воскресенье
Сравнение:

Що впливає на ефективність фунгіцидів?

В продовж теми, яку ми розглянули «Як правильно підібрати необхідний фунгіцид для захисту озимої пшениці!», сьогодні розглянемо, що впливає на якісну роботу фунгіциду.
 

Це є важливим моментом, тому слід звернути увагу на це, і враховувати при боротьбі з хворобами на пшениці озимій.


Перш за все, треба правильно визначити хворобу. Після цього підбираємо необхідний фунгіцид, який може вирішити ці проблеми. Про це ми вже говорили.

Другий момент ‑ необхідно оцінити погодні умови, наскільки вони будуть сприятливими для розвитку хвороби. Це дасть змогу вибрати час обробки, визначити кількість обробок та препарат (використати фунгіцид з лікувальною або з лікувально-захисною дією).

Третій момент, найголовніший момент – це строк обробки. Фунгіцидну обробку слід проводити за появи перших ознак хвороби (при сприятливих погодних умов) або профілактично. Бо коли вже хвороба вразила значну частину рослини, будь-який фунгіцид не зможе відновити загиблу під дією гриба тканину рослин. Препарат лише зможе призупинити розповсюдження хвороби, але не зможе регенерувати мертві тканини. Тому вчасно внесений фунгіцид є важливим моментом їх ефективності.

Четвертий момент ‑ норма використання препарату. Якщо виявлено хворобу не використовувати мінімальних норм. Використання занижених норм призводить не тільки до втрати ефективності, але й до появи резистентності хвороб.

П’ятий ‑ рівномірність внесення препарату (налагодження обприскувача та майстерність механізатора). Тобто, дуже важливо вибрати необхідний тип форсунок, який забезпечить рівномірне покриття рослини, а норма витрати робочої рідини повинна обиратися, виходячи із величини рослин, їх щільності.

Шостий ‑ кількість обробок. Н цей момент впливають такі фактори, як: стійкість сорту до хвороби, погодні умови (тепла волога погода), попередник і наявності інфекційного фону, загущеність посівів, надмірне азотне живлення. Тому в одні роки достатньо буває однієї обробки, щоб захистити посіви, а в деякі і двох і трьох недостатньо.

Сьомий – це якість води (рН води та температура), яка використовується для приготування робочого розчину. Найкраще рН для роботи фунгіцидів (рН 5,5–6,5). Температура – не менш вагомий показник води. Під час змішування препаратів, температура розчину має коливається в діапазоні +12..16°С.
 

Основними фунгіцидами компанії Агросфера, які використовуються для захисту озимої пшениці від хвороб є:


Олександр Майструк,
науковий співробітник з агрономії компанії Agrosfera


Замовити товар та отримати кваліфіковану консультацію можна за телефоном гарячої лінії:
0 800 20 42 42 
або на нашому сайті.

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Перейти на сайт