Форсаж®, КС


  • В наявності
  • СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ

    • ₴ 3 435.00

    • Ціна за 1 л:
    • ₴ 343.50 / $ 8.14

    • Упаковка: 10 л пластикова каністра
    • Препаративна форма: концентрат суспензії
    • Діюча речовина: карбендазим, 500 г/л

    Доставка: Новою поштою за тарифами перевізника, або самовивіз
    Оплата: 100% передплата, або післяплата за передплатою 200 грн.
    СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  2 в 1: протруйник насіння та фунгіцид
    •  Профілактичні та лікувальні властивості
    •  Швидка дія
    •  Довготривалий ефект
    •  Широкий діапазон внесення
    •  Ефективний за низьких температур
    •  Стійкий до змивання дощем

    ФУНГІЦИД ФОРСАЖ, КС ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ НА ТАКИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Пшениця яра та озима

    Борошниста роса, септоріоз

    0,4-0,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Ячмінь ярий та озимий

    Жито озиме

    Ріпак озимий та ярий

    Альтернаріоз, септоріоз

    0,6

    Буряки цукрові та кормові

    Церкоспороз

    0,3-0,4

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Системний фунгіцид використовується для захисту зернових, ріпаку, цукрових та кормових буряків від комплексу хвороб. Особливість дії препарату полягає в тому, що діюча речовина, карбендазим, поглинається через коріння та зелені тканини і рухається по рослині знизу вверх, пригнічує синтез бета-тубуліну, що викликає порушення обміну речовин патогенних грибів.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ФОРСАЖ, КС:

    У чому полягає унікальність фунгіциду Форсаж, КС?
    Препарат належить до найефективніших препаратів проти збудників хвороб з роду Septoria, Alternaría, Cercospora та ін.
    Коли доцільно застосовувати препарат Форсаж, КС?
    Найбільший фунгіцидний ефект препарату забезпечується у разі застосування його на ранніх стадіях розвитку хвороб.
    За яких умов обробку препаратом повторюють?
    Повторні обробки заздалегідь планують за умов високого рівня ураженості рослин хворобами та сприятливих для їх розвитку гідротермічних умов.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний).

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    З роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    Від +1°С до +30°С

    Оптимальні температурні умови застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +10°С до +25°С

    200-400 л/га

    Погодні умови в період застосування

    Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 3-4 м/с

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ-АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Соняшник

    Біла та сіра гнилі, фомоз, фомопсис, борошниста роса

    1,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Яблуня

    Парша, борошниста роса

    0,4






    Альтернаріоз ріпаку

    Церкоспороз буряка

    Борошниста роса жита

    Септоріоз листя та колосу пшениці

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,5 л/га або + Корнет, КС 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та контроль проблемних двосім’ядольних бур’янів фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб та в посівах пшениці, ячмені та сої:

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га+ Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури.
    • Корвет, КС 0,07л/га + Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га. Оптимальні норми для якісної роботи препаратів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горох, картопля, морква, цибуля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горохові:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, картопля, морква, цибуля, капуста:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), капуста, картопля, морква:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га.. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники, ріпаковий пильщик, білан капустяний, совка і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,3-0,6 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз, кореневі гнилі, іржа) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,25-0,5 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз, піренофороз, ринхоспоріоз) в фазу початок кущення вихід в трубку зернових культур в ріпаку альтернаріоз, сіра гниль, фомоз - формування розетки на весні:

    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов.
    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Гурон, ВГ 30-40 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Характеристики:

    Упаковка 10 л пластикова каністра
    Культура пшениця озима, пшениця яра, ячмінь ярий, ямчмінь озимий, жито озиме, ріпак ярий, ріпак озимий, цукровий буряк, кормовій буряк
    Препаративна форма концентрат суспензії
    Діюча речовина карбендазим, 500 г/л
    СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  2 в 1: протруйник насіння та фунгіцид
    •  Профілактичні та лікувальні властивості
    •  Швидка дія
    •  Довготривалий ефект
    •  Широкий діапазон внесення
    •  Ефективний за низьких температур
    •  Стійкий до змивання дощем

    ФУНГІЦИД ФОРСАЖ, КС ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ НА ТАКИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Пшениця яра та озима

    Борошниста роса, септоріоз

    0,4-0,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Ячмінь ярий та озимий

    Жито озиме

    Ріпак озимий та ярий

    Альтернаріоз, септоріоз

    0,6

    Буряки цукрові та кормові

    Церкоспороз

    0,3-0,4

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Системний фунгіцид використовується для захисту зернових, ріпаку, цукрових та кормових буряків від комплексу хвороб. Особливість дії препарату полягає в тому, що діюча речовина, карбендазим, поглинається через коріння та зелені тканини і рухається по рослині знизу вверх, пригнічує синтез бета-тубуліну, що викликає порушення обміну речовин патогенних грибів.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ФОРСАЖ, КС:

    У чому полягає унікальність фунгіциду Форсаж, КС?
    Препарат належить до найефективніших препаратів проти збудників хвороб з роду Septoria, Alternaría, Cercospora та ін.
    Коли доцільно застосовувати препарат Форсаж, КС?
    Найбільший фунгіцидний ефект препарату забезпечується у разі застосування його на ранніх стадіях розвитку хвороб.
    За яких умов обробку препаратом повторюють?
    Повторні обробки заздалегідь планують за умов високого рівня ураженості рослин хворобами та сприятливих для їх розвитку гідротермічних умов.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний).

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    З роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    Від +1°С до +30°С

    Оптимальні температурні умови застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +10°С до +25°С

    200-400 л/га

    Погодні умови в період застосування

    Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 3-4 м/с

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ-АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Соняшник

    Біла та сіра гнилі, фомоз, фомопсис, борошниста роса

    1,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Яблуня

    Парша, борошниста роса

    0,4






    Альтернаріоз ріпаку

    Церкоспороз буряка

    Борошниста роса жита

    Септоріоз листя та колосу пшениці

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,5 л/га або + Корнет, КС 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та контроль проблемних двосім’ядольних бур’янів фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб та в посівах пшениці, ячмені та сої:

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га+ Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури.
    • Корвет, КС 0,07л/га + Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га. Оптимальні норми для якісної роботи препаратів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горох, картопля, морква, цибуля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горохові:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, картопля, морква, цибуля, капуста:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), капуста, картопля, морква:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га.. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники, ріпаковий пильщик, білан капустяний, совка і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,3-0,6 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз, кореневі гнилі, іржа) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,25-0,5 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз, піренофороз, ринхоспоріоз) в фазу початок кущення вихід в трубку зернових культур в ріпаку альтернаріоз, сіра гниль, фомоз - формування розетки на весні:

    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов.
    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Гурон, ВГ 30-40 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  2 в 1: протруйник насіння та фунгіцид
    •  Профілактичні та лікувальні властивості
    •  Швидка дія
    •  Довготривалий ефект
    •  Широкий діапазон внесення
    •  Ефективний за низьких температур
    •  Стійкий до змивання дощем

    ФУНГІЦИД ФОРСАЖ, КС ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ НА ТАКИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Пшениця яра та озима

    Борошниста роса, септоріоз

    0,4-0,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Ячмінь ярий та озимий

    Жито озиме

    Ріпак озимий та ярий

    Альтернаріоз, септоріоз

    0,6

    Буряки цукрові та кормові

    Церкоспороз

    0,3-0,4

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Системний фунгіцид використовується для захисту зернових, ріпаку, цукрових та кормових буряків від комплексу хвороб. Особливість дії препарату полягає в тому, що діюча речовина, карбендазим, поглинається через коріння та зелені тканини і рухається по рослині знизу вверх, пригнічує синтез бета-тубуліну, що викликає порушення обміну речовин патогенних грибів.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ФОРСАЖ, КС:

    У чому полягає унікальність фунгіциду Форсаж, КС?
    Препарат належить до найефективніших препаратів проти збудників хвороб з роду Septoria, Alternaría, Cercospora та ін.
    Коли доцільно застосовувати препарат Форсаж, КС?
    Найбільший фунгіцидний ефект препарату забезпечується у разі застосування його на ранніх стадіях розвитку хвороб.
    За яких умов обробку препаратом повторюють?
    Повторні обробки заздалегідь планують за умов високого рівня ураженості рослин хворобами та сприятливих для їх розвитку гідротермічних умов.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний).

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    З роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    Від +1°С до +30°С

    Оптимальні температурні умови застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +10°С до +25°С

    200-400 л/га

    Погодні умови в період застосування

    Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 3-4 м/с

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ-АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Соняшник

    Біла та сіра гнилі, фомоз, фомопсис, борошниста роса

    1,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Яблуня

    Парша, борошниста роса

    0,4






    Альтернаріоз ріпаку

    Церкоспороз буряка

    Борошниста роса жита

    Септоріоз листя та колосу пшениці

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,5 л/га або + Корнет, КС 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та контроль проблемних двосім’ядольних бур’янів фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб та в посівах пшениці, ячмені та сої:

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га+ Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури.
    • Корвет, КС 0,07л/га + Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га. Оптимальні норми для якісної роботи препаратів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горох, картопля, морква, цибуля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горохові:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, картопля, морква, цибуля, капуста:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), капуста, картопля, морква:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га.. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники, ріпаковий пильщик, білан капустяний, совка і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,3-0,6 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз, кореневі гнилі, іржа) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,25-0,5 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз, піренофороз, ринхоспоріоз) в фазу початок кущення вихід в трубку зернових культур в ріпаку альтернаріоз, сіра гниль, фомоз - формування розетки на весні:

    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов.
    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Гурон, ВГ 30-40 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    СИСТЕМНИЙ ФУНГІЦИД ЗАХИСНОЇ ТА ЛІКУВАЛЬНОЇ ДІЇ

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  2 в 1: протруйник насіння та фунгіцид
    •  Профілактичні та лікувальні властивості
    •  Швидка дія
    •  Довготривалий ефект
    •  Широкий діапазон внесення
    •  Ефективний за низьких температур
    •  Стійкий до змивання дощем

    ФУНГІЦИД ФОРСАЖ, КС ЗАСТОСОВУЄТЬСЯ НА ТАКИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Пшениця яра та озима

    Борошниста роса, септоріоз

    0,4-0,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Ячмінь ярий та озимий

    Жито озиме

    Ріпак озимий та ярий

    Альтернаріоз, септоріоз

    0,6

    Буряки цукрові та кормові

    Церкоспороз

    0,3-0,4

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Системний фунгіцид використовується для захисту зернових, ріпаку, цукрових та кормових буряків від комплексу хвороб. Особливість дії препарату полягає в тому, що діюча речовина, карбендазим, поглинається через коріння та зелені тканини і рухається по рослині знизу вверх, пригнічує синтез бета-тубуліну, що викликає порушення обміну речовин патогенних грибів.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ ФОРСАЖ, КС:

    У чому полягає унікальність фунгіциду Форсаж, КС?
    Препарат належить до найефективніших препаратів проти збудників хвороб з роду Septoria, Alternaría, Cercospora та ін.
    Коли доцільно застосовувати препарат Форсаж, КС?
    Найбільший фунгіцидний ефект препарату забезпечується у разі застосування його на ранніх стадіях розвитку хвороб.
    За яких умов обробку препаратом повторюють?
    Повторні обробки заздалегідь планують за умов високого рівня ураженості рослин хворобами та сприятливих для їх розвитку гідротермічних умов.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний).

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    З роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    Від +1°С до +30°С

    Оптимальні температурні умови застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +10°С до +25°С

    200-400 л/га

    Погодні умови в період застосування

    Обприскування необхідно проводити при швидкості вітру не більше, ніж 3-4 м/с

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ-АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норма витрати препарату, л/га

    Спосіб внесення

    Максимальна кратність обробок

    Соняшник

    Біла та сіра гнилі, фомоз, фомопсис, борошниста роса

    1,5

    Обприскування в період вегетації

    2

    Яблуня

    Парша, борошниста роса

    0,4






    Альтернаріоз ріпаку

    Церкоспороз буряка

    Борошниста роса жита

    Септоріоз листя та колосу пшениці

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,5 л/га або + Корнет, КС 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та контроль проблемних двосім’ядольних бур’янів фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль двосім’ядольних бур’янів та хвороб та в посівах пшениці, ячмені та сої:

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га+ Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури.
    • Корвет, КС 0,07л/га + Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5 л/га. Оптимальні норми для якісної роботи препаратів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горох, картопля, морква, цибуля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), горохові:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів і хвороб в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, картопля, морква, цибуля, капуста:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів. Щодо фунгіциду від культури.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів, хвороб і шкідників в посівах соняшника, сої, цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), капуста, картопля, морква:

    • Форсаж, КС 0,5 л/га+ Корнет, КС 0,5л/га+ Альтекс, КЕ 0,15 л/га + Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га+ Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га+ Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га.. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники, ріпаковий пильщик, білан капустяний, совка і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,3-0,6 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль основних шкідників контактним інсектицидом (попелиці, блішки, цикадки, озима совка) та хвороб (борошниста роса, піненофороз, септоріоз, кореневі гнилі, іржа) в фазу кущення – вихід в трубку у зернових культур, цукрові буряки у фазу 2-4 листки (шкідники - довгоносики, щитоноска, попелиця і хвороби (борошниста роса церкоспороз), ріпак озимий у фазу 6-8 листків – формуання розетки восени та на весні (шкідники – прихованохоботники і хвороби- борошниста роса, альтернаріоз, фомоз, септоріоз, сіра та біла гниль):

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,25-0,5 л/га + Ріфос, КЕ 0,75-1,0 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника та виду, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, погодних умов та культури.

    Комплексний контроль хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз, піренофороз, ринхоспоріоз) в фазу початок кущення вихід в трубку зернових культур в ріпаку альтернаріоз, сіра гниль, фомоз - формування розетки на весні:

    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов.
    • Форсаж, КС 0,4-0,6 л/га + Альтекс, КЕ 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5-1,0 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур. Залежно від спектру шкідників можна застосовувати системно-контактний інсектицид Альтекс, КЕ в нормі 0,1-0,15л/га:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Гурон, ВГ 30-40 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Дестрой, КС 0,1-0,15 л/га + Ретардин, ЕВ 0,5 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Рекомендовані товари