Новинка

Колбен®, РК


  • В наявності
  • ІНСЕКТИЦИД СИСТЕМНОЇ ТА КОНТАКТНО – ШЛУНКОВОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ШКІДНИКІВ В ПОСІВАХ РІПАКУ ОЗИМОГО ТА ІНШИХ КУЛЬТУР, ЗОКРЕМА І ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ

    • ₴ 645.00

    • Ціна за 1 л:
    • ₴ 645.00 / $ 15.40

    • Упаковка: 1 л пластикова пляшка
    • Препаративна форма: розчинний концентрат
    • Діюча речовина: ацетаміприд, 200 г/л

    Доставка: Новою поштою за тарифами перевізника, або самовивіз
    Оплата: 100% передплата, або післяплата за передплатою 200 грн.

    ІНСЕКТИЦИД СИСТЕМНОЇ ТА КОНТАКТНО – ШЛУНКОВОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ШКІДНИКІВ В ПОСІВАХ РІПАКУ ОЗИМОГО ТА ІНШИХ КУЛЬТУР, ЗОКРЕМА І ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ.

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  Малотоксичний для бджіл

    •  Знищує широкий спектр шкідників

    •  Можливість застосування на ріпаку в період цвітіння

    •  Швидка дія та тривалий захисний період

    •  Незамінний в системах захисту яблуні та ріпаку

    ІНСЕКТИЦИД КОЛБЕН, РК ЗАСТОСОВУЮТЬ НА НАСТУПНИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Яблуня

    Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, листовійки (розанна та сітчаста), яблуневий пильщик, оленка волохата

    0,15 – 0,2

    Обприскування у період вегетації

    45

    2

    Яблуня

    Щитівки

    0,4 – 0,5

    45

    2

    Ріпак озимий та ярий

    Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, попелиці, ріпаковий довгоносик, ріпаковий клоп, прихованохоботник, капустяний комарик

    0,1 – 0,12

    25

    2

    Строки виходу для проведення механізованих робіт – 3 дні, ручні роботи – через 7 днів.

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Діюча речовина ацетаміприд відноситься до хімічного класу неонікотиноїди, та виступає антагоністом постсинаптичних нікотинових рецепторів, що спричиняє параліч комахи та як наслідок її загибель. Ацетаміприд поширюється в рослині як системно, так і трансламінарно. Препарат діє на всі стадії розвитку шкідників, включаючи стадію яйця, як контактно так і через органи травлення комах. Захисний період дії препарату, залежно від умов, складає від 14 до 21 дня.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ КОЛБЕН, РК:

    Які особливості приготування, використання та зберігання робочого розчину? Інсектицид Колбен, РК сумісний з більшістю засобів захисту рослин та мікродобрив крім лужних. Під час заправки обприскувача препарат слід додавати в кінці приготування бакової суміші, усю приготовану суміш слід використати в той же день. Норму витрати робочого розчину встановлюють з тим, щоб забезпечити суцільне покриття рослин, що обробляються, водночас не допускаючи перекриття та стікання на землю. Максимально ефективними будуть обробки за температур, що не перевищують +25°С та сили вітру не більше 4 м/с.
    Як слід обробляти рослини під час цвітіння?
    Переважна більшість інсектицидів є небезпечними для корисних комах, тому їх застосування під час цвітіння заборонене. На відміну від них препарат Колбен, РК дозволений для застосування під час цвітіння, але для максимальної безпеки, обробки слід проводити в темний час доби.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний). Малотоксичний для людини та для бджіл.

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    3 роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    від 0°С до +25°С

    Оптимальні температури для застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +15 до +25°С

    На польових культурах – 200-300л/га, в садах – 500-1000л/га

    Погодні умови в період застосування

    За сонячної та жаркої погоди обробку проводять в ранковий (до 10:00) та вечірній (після 18:00) час

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ – АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Буряки цукрові

    Бурякові довгоносики (види), бурякові блішки, щитоноски, піщаний мідляк, попелиці

    0,05 – 0,07

    Обприскування у період вегетації

    40

    1

    Соняшник, люцерна

    Саранові

    0,05 – 0,07

    40

    1

    Томати, огірки закритого грунту

    Теплична білокрилка, попелиці, трипси

    0,2 – 0,3

    3

    1

    Пшениця озима, ячмінь озимий та ярий

    П’явиці, злакові попелиці, хлібна жужелиця, трипси, личинки клопа шкідливої черепашки

    0,1 – 0,12

    30

    1

    Для підсилення дії контактного інсектициду системним препаратом для боротьби з широким спектром шкідників в посівах , зернових культур, озимого ріпаку, соняшника, цукрового буряку, плодових і овочевих культур:

    • Альтекс, КЕ 0,1-0,15 + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки клоп шкідлива черепашка, трипси) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз, іржа) в фазу виходу в трубку – прапорцевий листок- вихід колоса у зернових культур:

    • Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, клоп шкідлива черепашка, блішки, цикадки, трипси ) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз, фузаріоз колоса, смугастий гельмінтоспоріоз) в фазу ранньовесняного кущення - вихід колоса – початок цвітіння у зернових культур:

    • Арбалет, КС 0,5-0,75 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз) в фазу колосіння – початок цвітіння у зернових культур та в посівах ріпаку для контролю ріпакового квіткоїдв, капустяного комарика прихованохоботника і хвороб – альтернаріоз, сіра гниль початок цвітіння і кінець цвітіння:

    • Ретардин, ЕВ 0,8-1,0 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (клоп , попелиці, соняшникова вогнівка) та двосім’ядольних бур’янів та в посівах гранстарівського соняшника при одноразовому внесенні за сезон:

    • Меркурій STAR, ВГ 40-50 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля:

    • Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелиця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та контролю проблемних двосім’ядольних бур’янів, контроль всіх видів осотів айстрових, пасльонових та губоцвітих та падалиці соняшнику (ІМІ, Сульфо, Класика) в посівах пшениці та ячменю у фазу кущення –виходу в трубку:

    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Меркурій ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Гурон, ВГ 30-40 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий), кукурудза (3-7 листків), соя (2-4 листки до бутонізації):

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелмця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Корвет, КС 0,07 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля, морква, цибуля:

    • Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Характеристики:

    Упаковка 1 л пластикова пляшка
    Культура ріпак, яблуня
    Препаративна форма розчинний концентрат
    Діюча речовина ацетаміприд, 200 г/л
    Шкідники зелена яблунева попелиця, листовійки, молі, яблунева плодожерка, яблуневий пильщик, оленка волохата

    ІНСЕКТИЦИД СИСТЕМНОЇ ТА КОНТАКТНО – ШЛУНКОВОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ШКІДНИКІВ В ПОСІВАХ РІПАКУ ОЗИМОГО ТА ІНШИХ КУЛЬТУР, ЗОКРЕМА І ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ.

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  Малотоксичний для бджіл

    •  Знищує широкий спектр шкідників

    •  Можливість застосування на ріпаку в період цвітіння

    •  Швидка дія та тривалий захисний період

    •  Незамінний в системах захисту яблуні та ріпаку

    ІНСЕКТИЦИД КОЛБЕН, РК ЗАСТОСОВУЮТЬ НА НАСТУПНИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Яблуня

    Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, листовійки (розанна та сітчаста), яблуневий пильщик, оленка волохата

    0,15 – 0,2

    Обприскування у період вегетації

    45

    2

    Яблуня

    Щитівки

    0,4 – 0,5

    45

    2

    Ріпак озимий та ярий

    Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, попелиці, ріпаковий довгоносик, ріпаковий клоп, прихованохоботник, капустяний комарик

    0,1 – 0,12

    25

    2

    Строки виходу для проведення механізованих робіт – 3 дні, ручні роботи – через 7 днів.

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Діюча речовина ацетаміприд відноситься до хімічного класу неонікотиноїди, та виступає антагоністом постсинаптичних нікотинових рецепторів, що спричиняє параліч комахи та як наслідок її загибель. Ацетаміприд поширюється в рослині як системно, так і трансламінарно. Препарат діє на всі стадії розвитку шкідників, включаючи стадію яйця, як контактно так і через органи травлення комах. Захисний період дії препарату, залежно від умов, складає від 14 до 21 дня.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ КОЛБЕН, РК:

    Які особливості приготування, використання та зберігання робочого розчину? Інсектицид Колбен, РК сумісний з більшістю засобів захисту рослин та мікродобрив крім лужних. Під час заправки обприскувача препарат слід додавати в кінці приготування бакової суміші, усю приготовану суміш слід використати в той же день. Норму витрати робочого розчину встановлюють з тим, щоб забезпечити суцільне покриття рослин, що обробляються, водночас не допускаючи перекриття та стікання на землю. Максимально ефективними будуть обробки за температур, що не перевищують +25°С та сили вітру не більше 4 м/с.
    Як слід обробляти рослини під час цвітіння?
    Переважна більшість інсектицидів є небезпечними для корисних комах, тому їх застосування під час цвітіння заборонене. На відміну від них препарат Колбен, РК дозволений для застосування під час цвітіння, але для максимальної безпеки, обробки слід проводити в темний час доби.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний). Малотоксичний для людини та для бджіл.

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    3 роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    від 0°С до +25°С

    Оптимальні температури для застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +15 до +25°С

    На польових культурах – 200-300л/га, в садах – 500-1000л/га

    Погодні умови в період застосування

    За сонячної та жаркої погоди обробку проводять в ранковий (до 10:00) та вечірній (після 18:00) час

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ – АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Буряки цукрові

    Бурякові довгоносики (види), бурякові блішки, щитоноски, піщаний мідляк, попелиці

    0,05 – 0,07

    Обприскування у період вегетації

    40

    1

    Соняшник, люцерна

    Саранові

    0,05 – 0,07

    40

    1

    Томати, огірки закритого грунту

    Теплична білокрилка, попелиці, трипси

    0,2 – 0,3

    3

    1

    Пшениця озима, ячмінь озимий та ярий

    П’явиці, злакові попелиці, хлібна жужелиця, трипси, личинки клопа шкідливої черепашки

    0,1 – 0,12

    30

    1

    Для підсилення дії контактного інсектициду системним препаратом для боротьби з широким спектром шкідників в посівах , зернових культур, озимого ріпаку, соняшника, цукрового буряку, плодових і овочевих культур:

    • Альтекс, КЕ 0,1-0,15 + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки клоп шкідлива черепашка, трипси) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз, іржа) в фазу виходу в трубку – прапорцевий листок- вихід колоса у зернових культур:

    • Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, клоп шкідлива черепашка, блішки, цикадки, трипси ) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз, фузаріоз колоса, смугастий гельмінтоспоріоз) в фазу ранньовесняного кущення - вихід колоса – початок цвітіння у зернових культур:

    • Арбалет, КС 0,5-0,75 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз) в фазу колосіння – початок цвітіння у зернових культур та в посівах ріпаку для контролю ріпакового квіткоїдв, капустяного комарика прихованохоботника і хвороб – альтернаріоз, сіра гниль початок цвітіння і кінець цвітіння:

    • Ретардин, ЕВ 0,8-1,0 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (клоп , попелиці, соняшникова вогнівка) та двосім’ядольних бур’янів та в посівах гранстарівського соняшника при одноразовому внесенні за сезон:

    • Меркурій STAR, ВГ 40-50 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля:

    • Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелиця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та контролю проблемних двосім’ядольних бур’янів, контроль всіх видів осотів айстрових, пасльонових та губоцвітих та падалиці соняшнику (ІМІ, Сульфо, Класика) в посівах пшениці та ячменю у фазу кущення –виходу в трубку:

    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Меркурій ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Гурон, ВГ 30-40 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий), кукурудза (3-7 листків), соя (2-4 листки до бутонізації):

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелмця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Корвет, КС 0,07 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля, морква, цибуля:

    • Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    ІНСЕКТИЦИД СИСТЕМНОЇ ТА КОНТАКТНО – ШЛУНКОВОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ШКІДНИКІВ В ПОСІВАХ РІПАКУ ОЗИМОГО ТА ІНШИХ КУЛЬТУР, ЗОКРЕМА І ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ.

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  Малотоксичний для бджіл

    •  Знищує широкий спектр шкідників

    •  Можливість застосування на ріпаку в період цвітіння

    •  Швидка дія та тривалий захисний період

    •  Незамінний в системах захисту яблуні та ріпаку

    ІНСЕКТИЦИД КОЛБЕН, РК ЗАСТОСОВУЮТЬ НА НАСТУПНИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Яблуня

    Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, листовійки (розанна та сітчаста), яблуневий пильщик, оленка волохата

    0,15 – 0,2

    Обприскування у період вегетації

    45

    2

    Яблуня

    Щитівки

    0,4 – 0,5

    45

    2

    Ріпак озимий та ярий

    Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, попелиці, ріпаковий довгоносик, ріпаковий клоп, прихованохоботник, капустяний комарик

    0,1 – 0,12

    25

    2

    Строки виходу для проведення механізованих робіт – 3 дні, ручні роботи – через 7 днів.

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Діюча речовина ацетаміприд відноситься до хімічного класу неонікотиноїди, та виступає антагоністом постсинаптичних нікотинових рецепторів, що спричиняє параліч комахи та як наслідок її загибель. Ацетаміприд поширюється в рослині як системно, так і трансламінарно. Препарат діє на всі стадії розвитку шкідників, включаючи стадію яйця, як контактно так і через органи травлення комах. Захисний період дії препарату, залежно від умов, складає від 14 до 21 дня.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ КОЛБЕН, РК:

    Які особливості приготування, використання та зберігання робочого розчину? Інсектицид Колбен, РК сумісний з більшістю засобів захисту рослин та мікродобрив крім лужних. Під час заправки обприскувача препарат слід додавати в кінці приготування бакової суміші, усю приготовану суміш слід використати в той же день. Норму витрати робочого розчину встановлюють з тим, щоб забезпечити суцільне покриття рослин, що обробляються, водночас не допускаючи перекриття та стікання на землю. Максимально ефективними будуть обробки за температур, що не перевищують +25°С та сили вітру не більше 4 м/с.
    Як слід обробляти рослини під час цвітіння?
    Переважна більшість інсектицидів є небезпечними для корисних комах, тому їх застосування під час цвітіння заборонене. На відміну від них препарат Колбен, РК дозволений для застосування під час цвітіння, але для максимальної безпеки, обробки слід проводити в темний час доби.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний). Малотоксичний для людини та для бджіл.

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    3 роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    від 0°С до +25°С

    Оптимальні температури для застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +15 до +25°С

    На польових культурах – 200-300л/га, в садах – 500-1000л/га

    Погодні умови в період застосування

    За сонячної та жаркої погоди обробку проводять в ранковий (до 10:00) та вечірній (після 18:00) час

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ – АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Буряки цукрові

    Бурякові довгоносики (види), бурякові блішки, щитоноски, піщаний мідляк, попелиці

    0,05 – 0,07

    Обприскування у період вегетації

    40

    1

    Соняшник, люцерна

    Саранові

    0,05 – 0,07

    40

    1

    Томати, огірки закритого грунту

    Теплична білокрилка, попелиці, трипси

    0,2 – 0,3

    3

    1

    Пшениця озима, ячмінь озимий та ярий

    П’явиці, злакові попелиці, хлібна жужелиця, трипси, личинки клопа шкідливої черепашки

    0,1 – 0,12

    30

    1

    Для підсилення дії контактного інсектициду системним препаратом для боротьби з широким спектром шкідників в посівах , зернових культур, озимого ріпаку, соняшника, цукрового буряку, плодових і овочевих культур:

    • Альтекс, КЕ 0,1-0,15 + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки клоп шкідлива черепашка, трипси) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз, іржа) в фазу виходу в трубку – прапорцевий листок- вихід колоса у зернових культур:

    • Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, клоп шкідлива черепашка, блішки, цикадки, трипси ) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз, фузаріоз колоса, смугастий гельмінтоспоріоз) в фазу ранньовесняного кущення - вихід колоса – початок цвітіння у зернових культур:

    • Арбалет, КС 0,5-0,75 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз) в фазу колосіння – початок цвітіння у зернових культур та в посівах ріпаку для контролю ріпакового квіткоїдв, капустяного комарика прихованохоботника і хвороб – альтернаріоз, сіра гниль початок цвітіння і кінець цвітіння:

    • Ретардин, ЕВ 0,8-1,0 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (клоп , попелиці, соняшникова вогнівка) та двосім’ядольних бур’янів та в посівах гранстарівського соняшника при одноразовому внесенні за сезон:

    • Меркурій STAR, ВГ 40-50 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля:

    • Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелиця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та контролю проблемних двосім’ядольних бур’янів, контроль всіх видів осотів айстрових, пасльонових та губоцвітих та падалиці соняшнику (ІМІ, Сульфо, Класика) в посівах пшениці та ячменю у фазу кущення –виходу в трубку:

    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Меркурій ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Гурон, ВГ 30-40 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий), кукурудза (3-7 листків), соя (2-4 листки до бутонізації):

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелмця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Корвет, КС 0,07 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля, морква, цибуля:

    • Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    ІНСЕКТИЦИД СИСТЕМНОЇ ТА КОНТАКТНО – ШЛУНКОВОЇ ДІЇ ДЛЯ БОРОТЬБИ З ШИРОКИМ СПЕКТРОМ ШКІДНИКІВ В ПОСІВАХ РІПАКУ ОЗИМОГО ТА ІНШИХ КУЛЬТУР, ЗОКРЕМА І ПІД ЧАС ЦВІТІННЯ.

    ПЕРЕВАГИ ПРЕПАРАТУ:

    •  Малотоксичний для бджіл

    •  Знищує широкий спектр шкідників

    •  Можливість застосування на ріпаку в період цвітіння

    •  Швидка дія та тривалий захисний період

    •  Незамінний в системах захисту яблуні та ріпаку

    ІНСЕКТИЦИД КОЛБЕН, РК ЗАСТОСОВУЮТЬ НА НАСТУПНИХ КУЛЬТУРАХ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Яблуня

    Яблунева плодожерка, попелиці, мінуючі молі, листовійки (розанна та сітчаста), яблуневий пильщик, оленка волохата

    0,15 – 0,2

    Обприскування у період вегетації

    45

    2

    Яблуня

    Щитівки

    0,4 – 0,5

    45

    2

    Ріпак озимий та ярий

    Ріпаковий квіткоїд, хрестоцвіті блішки, попелиці, ріпаковий довгоносик, ріпаковий клоп, прихованохоботник, капустяний комарик

    0,1 – 0,12

    25

    2

    Строки виходу для проведення механізованих робіт – 3 дні, ручні роботи – через 7 днів.

    МЕХАНІЗМ ДІЇ:

    Діюча речовина ацетаміприд відноситься до хімічного класу неонікотиноїди, та виступає антагоністом постсинаптичних нікотинових рецепторів, що спричиняє параліч комахи та як наслідок її загибель. Ацетаміприд поширюється в рослині як системно, так і трансламінарно. Препарат діє на всі стадії розвитку шкідників, включаючи стадію яйця, як контактно так і через органи травлення комах. Захисний період дії препарату, залежно від умов, складає від 14 до 21 дня.

    ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТУ КОЛБЕН, РК:

    Які особливості приготування, використання та зберігання робочого розчину? Інсектицид Колбен, РК сумісний з більшістю засобів захисту рослин та мікродобрив крім лужних. Під час заправки обприскувача препарат слід додавати в кінці приготування бакової суміші, усю приготовану суміш слід використати в той же день. Норму витрати робочого розчину встановлюють з тим, щоб забезпечити суцільне покриття рослин, що обробляються, водночас не допускаючи перекриття та стікання на землю. Максимально ефективними будуть обробки за температур, що не перевищують +25°С та сили вітру не більше 4 м/с.
    Як слід обробляти рослини під час цвітіння?
    Переважна більшість інсектицидів є небезпечними для корисних комах, тому їх застосування під час цвітіння заборонене. На відміну від них препарат Колбен, РК дозволений для застосування під час цвітіння, але для максимальної безпеки, обробки слід проводити в темний час доби.

    КЛАСИФІКАЦІЯ ВООЗ, ТОКСИЧНІСТЬ:

    III клас (малотоксичний). Малотоксичний для людини та для бджіл.

    ГАРАНТІЙНИЙ ТЕРМІН ЗБЕРІГАННЯ:

    3 роки від дати виготовлення при дотриманні умов зберігання.

    ТЕМПЕРАТУРА ЗБЕРІГАННЯ:

    від 0°С до +25°С

    Оптимальні температури для застосування

    Приготування робочого розчину

    Від +15 до +25°С

    На польових культурах – 200-300л/га, в садах – 500-1000л/га

    Погодні умови в період застосування

    За сонячної та жаркої погоди обробку проводять в ранковий (до 10:00) та вечірній (після 18:00) час

    СВІТОВИЙ ДОСВІД ЗАСТОСУВАННЯ ПРЕПАРАТІВ – АНАЛОГІВ:

    Культура

    Шкідливі об’єкти

    Норми витрати, л/га

    Строк обробки

    Строк останньої обробки
    до збирання врожаю, днів

    Максимальна кратність обробок

    Буряки цукрові

    Бурякові довгоносики (види), бурякові блішки, щитоноски, піщаний мідляк, попелиці

    0,05 – 0,07

    Обприскування у період вегетації

    40

    1

    Соняшник, люцерна

    Саранові

    0,05 – 0,07

    40

    1

    Томати, огірки закритого грунту

    Теплична білокрилка, попелиці, трипси

    0,2 – 0,3

    3

    1

    Пшениця озима, ячмінь озимий та ярий

    П’явиці, злакові попелиці, хлібна жужелиця, трипси, личинки клопа шкідливої черепашки

    0,1 – 0,12

    30

    1

    Для підсилення дії контактного інсектициду системним препаратом для боротьби з широким спектром шкідників в посівах , зернових культур, озимого ріпаку, соняшника, цукрового буряку, плодових і овочевих культур:

    • Альтекс, КЕ 0,1-0,15 + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки клоп шкідлива черепашка, трипси) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз, іржа) в фазу виходу в трубку – прапорцевий листок- вихід колоса у зернових культур:

    • Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, клоп шкідлива черепашка, блішки, цикадки, трипси ) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз, фузаріоз колоса, смугастий гельмінтоспоріоз) в фазу ранньовесняного кущення - вихід колоса – початок цвітіння у зернових культур:

    • Арбалет, КС 0,5-0,75 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов (дощове літо), а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та хвороб (фузаріоз колоса, борошниста роса, іржа стеблова, септоріоз) в фазу колосіння – початок цвітіння у зернових культур та в посівах ріпаку для контролю ріпакового квіткоїдв, капустяного комарика прихованохоботника і хвороб – альтернаріоз, сіра гниль початок цвітіння і кінець цвітіння:

    • Ретардин, ЕВ 0,8-1,0 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по фунгіциду залежить від прогнозу розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс) та двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів та культури, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (клоп , попелиці, соняшникова вогнівка) та двосім’ядольних бур’янів та в посівах гранстарівського соняшника при одноразовому внесенні за сезон:

    • Меркурій STAR, ВГ 40-50 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс, РК 0,1 л/на 100л води. Норма по гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля:

    • Шквал, КЕ 0,6-1,2 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс), та хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та двосім’ядольних в фазу ранньовесняного кущення до виходу в трубку у зернових культур:

    • Меркурій, ВГ 15-25 г/га + Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль основних шкідників системно-контактним інсектицидом інсектицидом (п’явиці, попелиці, блішки, цикадки), хвороб (кореневі гнилі, борошниста роса, темно-бура плимистість, піненофороз, септоріоз) та однорічних та деяких багаторічних двосім’ядольних бур’янів в посівах зернових культур у фазу кущення до другого міжвузля:

    • Форсаж, КС 0,4-0,5 л/га + Корнет, КС 0,5 л/га + Сулам, СЕ 0,4-0,6 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, норма по фунгіциду залежить від відсотка розвитку хвороби та погодних умов, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелиця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Гурон, ВГ 0,03-0,04 кг/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та контролю проблемних двосім’ядольних бур’янів, контроль всіх видів осотів айстрових, пасльонових та губоцвітих та падалиці соняшнику (ІМІ, Сульфо, Класика) в посівах пшениці та ячменю у фазу кущення –виходу в трубку:

    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Меркурій ВГ 15-25 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + ПАР Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.
    • Легіон, ВГ 0,06-0,12 кг/га + Гурон, ВГ 30-40 г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га + Флокс 0,2 л/га Норма гербіцидів залежить від фази розвитку бур’янів а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, попелиця, пшеничний трипс, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий), кукурудза (3-7 листків), соя (2-4 листки до бутонізації):

    • Канцлер, ВГ 10-20г/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль шкідників контактним інсектицидом (п’явиці, клоп шкідлива черепашка, пшеничний трипс, попелмця, блішки, цикадки) та двосім’ядольних бур’янів у фазу від 2-3 листка до прапорцевого листка включно в посівах пшениці (озима та яра), ячмені (озимий та ярий):

    • Корвет, КС 0,07 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га. Норма по інсектициду залежить від ЕПШ шкідника.

    Комплексний контроль однорічних та багаторічних злакових бур’янів та шкідників шкідників системно-контактним інсектицидом в посівах цукрового буряку, ріпаку (озимому та ярому), соняшника, сої, горох, картопля, морква, цибуля:

    • Стилет, КЕ 0,8-1,5 л/га + Колбен, РК 0,1-0,12 л/га.. Норма гербіциду залежить від фази розвитку та виду злакових бур’янів, а по інсектициду від ЕПШ шкідника.