0 товаров.
0 800 20-42-42 гаряча лінія та консультації 9:00 - 18:00
вихідні дні: субота - неділя
Сравнение:

Компанія Agrosfera провідна українська компанія - виробник, веде свою діяльність з 2001 року. Основними напрямками діяльності є розробка, виробництво та продаж: засобів захисту рослин, мікродобрив, регуляторів росту. В асортименті компанії, також є посівний матеріал: гібриди соняшнику та кукурудзи під торговою маркою AGS.
 

Наші висококваліфіковані фахівці постійно розробляють інноваційні рішення під потреби сільгоспвиробників.
На сьогодні асортимент Компанії налічує 55 препарати засобів захисту сільськогосподарських культур, ряд мікродобрив і регуляторів росту. У лінійці компанії в наявності 8 унікальних препаратів.

 

Рішеннями для захисту рослин, серед нових інноваційних та технічних розробок - продукти для зернових, сої, кукурудзи та технічних культур: 

 

 

Ми приділяємо особливу увагу післяпродажного супроводу, від моменту початкових консультацій, придбання препарату, до моменту внесення препаратів на поле.

 

Команда професійних фахівців, володіє належним рівнем досвіду і знань для забезпечення запитів самого вимогливого клієнта.

Висококваліфіковані агрономи компанії Agrosfera регулярно проводять консультації, тренінги і семінари, як для співробітників, так і для клієнтів.

                  
Виходячи з потреб ринку, компанія Agrosfera випустила серію препаратів в дрібній фасовці під торговою маркою «Містер Хелп», для роздрібної торгівлі. Окремим сегментом представлена ​​лінійка препаратів ТМ «Зелений газон» для здоров'я і краси Вашого газону. Це професійні препарати, що відповідають європейським вимогам, завоювали заслужений авторитет у дрібного сільгоспвиробника, садівника, городника і власника присадибних ділянок.      

 

 

Agrosfera - територія професійного захисту.   

     

 


 

Презентація компанії Agrosfera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

-->
ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Перейти на сайт