0 товаров.
0 800 20-42-42 гаряча лінія та консультації 9:00 - 18:00
вихідні дні: субота - неділя
Сравнение:

Компанія Agrosfera провідна українська компанія - виробник, яка веде свою діяльність з 2001 року. Наші висококваліфіковані фахівці постійно розробляють інноваційні рішення під потреби сільгоспвиробників.

На сьогодні асортимент Компанії налічує 55 препарати засобів захисту сільськогосподарських культур, ряд мікродобрив і регуляторів росту.

У лінійці компанії в наявності 8 унікальних препаратів.

 

Рішеннями для захисту рослин, серед нових інноваційних та технічних розробок - продукти для зернових, сої, кукурудзи та технічних культур: 

 

 

Ми приділяємо особливу увагу післяпродажного супроводу, від моменту початкових консультацій, придбання препарату, до моменту внесення препаратів на поле.

 

Команда професійних фахівців, володіє належним рівнем досвіду і знань для забезпечення запитів самого вимогливого клієнта.

Висококваліфіковані агрономи компанії Agrosfera регулярно проводять консультації, тренінги і семінари, як для співробітників, так і для клієнтів.

                  
Виходячи з потреб ринку, компанія Agrosfera випустила серію препаратів в дрібній фасовці під торговою маркою «Містер Хелп», для роздрібної торгівлі. Окремим сегментом представлена ​​лінійка препаратів ТМ «Зелений газон» для здоров'я і краси Вашого газону. Це професійні препарати, що відповідають європейським вимогам, завоювали заслужений авторитет у дрібного сільгоспвиробника, садівника, городника і власника присадибних ділянок.      

 

 

Agrosfera - територія професійного захисту.   

     

 


 

Презентація компанії Agrosfera

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Перейти на сайт