0 товаров.
0 800 20-42-42 гаряча лінія та консультації 9:00 - 18:00
вихідні дні: субота - неділя
Сравнение:

Компанія «Agrosfera» за роки своєї діяльності на сільськогосподарському ринку України зарекомендувала себе надійним і професійним партнером для кожного клієнта. 

Ми надаємо сервіс післяпродажної підтримки, від моменту початкових консультацій, продажу препарату, до моменту внесення препаратів на полі.

 

«Agrosfera» - це стабільна, надійна, перевірена часом компанія, яка постійно розвивається, досліджує потреби і попит, нові світові та українські тенденції, щоб максимально задовольняти потреби аграріїв. Ми пропонуємо високоефективні комплексні рішення по захисту рослин, які Ви можете гідно оцінити і збільшити дохід і прибуток Вашої організації.

 

Механіка замовлення:

 

 

Для кожного клієнта «Agrosfera» - це:

 

  • Агрономічний супровід. Наукові співробітники з агрономії проводять агрономічні консультації та навчальні семінари, спрямовані на підвищення рівня знань і досвіду сільгоспвиробників, і в кінцевому результаті отримання стабільного і високого врожаю.

 

  • Зберігання товару. Компанія «Agrosfera» має сучасний складський комплекс для спеціалізованого зберігання препаратів засобів захисту рослин.

  • При замовлені з сайту доставка сплачується Покупцем

 

  • Доставка товару. Здійснення безкоштовної доставки товару для своїх клієнтів в будь-яку точку України з регіональних складів, максимально наближених до кінцевого споживача.

 

  • Науковий центр розвитку. «Agrosfera» постійно інвестує значні кошти в розробку нових і вдосконалення наявних препаратів, випробовує нові унікальні поєднання і компоненти. Ведуться дослідження з поліпшення ефективності роботи ЗЗР. Нами створено спеціальний «Сектор Контролю Якості», основне завдання якого - організація передпродажних перевірок якості продукції.

Компанія «Agrosfera» співпрацює з провідним європейським науково-дослідним центром «ALDIP».Науково-дослідний центр оснащений найсучаснішим обладнанням і приладами, що дозволяють проводити повний аналіз фізико-хімічних характеристик всіх сучасних видів діючих речовин і препаративних форм. Науково-дослідний центр «ALDIP» розпочав свою роботу з 1921р. в Англії на базі невеликої хімічної лабораторії, тепер це велика незалежна закрита організація з новим високоточним обладнанням, що дозволяє проводити унікальні тести і дослідження, і команда професіоналів, що втілюють інноваційні розробки в життя.
           

Науково-дослідний центр «ALDIP» проводить тестування зразків хімічної продукції замовника з метою визначення їх відповідності європейським стандартам якості. При розробці нових технологій в агрохімії «ALDIP» тісно взаємодіє з провідними державними інститутами і лабораторіями світового рівня.

 

ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Перейти на сайт