0 товаров.
0 800 20-42-42 гаряча лінія та консультації 9:00 - 18:00
вихідні дні: субота - неділя
Сравнение:

Як правильно внести ґрунтовий гербіцид при різних ґрунтовокліматичних умовах

Основною вимогою для використання всіх ґрунтових гербіцидів є те, що ґрунт до застосування препарату має бути оброблений згідно з рекомендаціями (зволоженим з добре подрібненими рослинними залишками, дрібногрудкуватим (не мати великих твердих груд, які підвищують площу адсорбації і послаблюють ефективність гербіцидів.).

 

1. Екстрем, КЕ (ацетохлор, 900г/л + антидот).

 

Ефективний гербіцид ґрунтової дії. Активність його безпосередньо залежить від фактору вологи в ґрунті (Оптимальні умови - випадання опадів або умови зрошення (10-20 мм)). Якщо ґрунт вдосталь вологий, то заробка препарату не проводиться. Якщо ґрунт сухий, доцільно відразу заробити середніми або легкими боронами.

По нормі внесення є свої особливості. Ґрунти з високим вмістом гумусу і глини частково зменшують активність дії препарату. Тому гербіцид рекомендується використовувати на піщаних, малогумусних ґрунтах з мінімально рекомендованими нормами 1,5-2,0 л/га, а на суглинистих і ґрунтах з високим вмістом гумусу – максимальними - 2,5-3,0 л/га. Кращий прийом застосування препарату - зразу ж після посіву або до з’явлення сходів культури. Гербіцид слабо діє на бур'яни, які вже зійшли.

 

2. Пропозит, КЕ (пропізохлор , 720 г/л).

 

Гербіцид для боротьби з бур’янами в посівах просапних культур та післясходовий селективний препарат в посівах кукурудзи. Гербіцид виділяється серед інших своєрідними особливостями: завдяки вологоємкості діючої речовини пропізохлор та наявності ізопропілу в молекулі, визначає його високу ефективність при пониженій вологості ґрунту. Тобто, препарат не потребує заробки в ґрунт. Але, за тривалої засушливої погоди до сівби, коткування підвищує його ефективність. Норма внесення препарату на ґрунтах з вмістом гумусу більше 3% має бути максимальна. Після внесення гербіциду не варто проводити міжрядні обробки на протязі 2-3 тижнів.

 

3. Рейтар, КС (прометрин, 500 г/л).

 

Гербіцид вибіркової дії, який поглинається як проростками, так і корінням проростаючих бур'янів. Застосовують препарат, як до посіву, після посіву, але до сходів культури. При недостатньому зволожуванні ґрунту рекомендується мілке заробляння гербіциду на 2-3см легкими або середніми боронами. Рейтар, КС сумісний в бакових сумішках з другими ґрунтовими гербіцидами, але в будь-якому окремому випадку слід проробити тест на сумісність. Норма застосування препарату регулюється залежно від типу ґрунтів та їх гранулометричного складу: мінімальна (малогумусні, легкі за механічним складом ґрунти); середня (суглинкові із вмістом гумусу менше 4%; підвищена (чорноземи, вміст гумусу 4-5% та торф’яники).

 

4. Тайфун, КЕ (метолахлор, 960 г/л).

 

Тайфун, КЕ чудовий препарат при вирощування всіх сільськогосподарських культур, не потребуючи при цьому великих затрат на внесення. Неодмінним фактором захисту посівів є його наявність в ґрунті під час проростання бур'янів (метолахлор діє на проростаючі бур’яни). Тому варто його використовувати до посіву, після посіву, до появи бур'янів.

У посушливих ґрунтовокліматичних умовах, гарантією дії гербіциду є мілка заробка боронами (орієнтовно на 2-3 см) та після цього необхідно провести коткування для ущільнення ґрунту.

І ще актуальним для всіх ґрунтових гербіцидів є те , що при засушливих умовах слід збільшити витрату робочого розчину з 200 до 400 л/га.

-->
ЗАВАНТАЖИТИ МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК
Перейти на сайт